Jak pracujemy?

Proces składania zamówienia w kilku krokach.
Zobacz, jakie to proste!

ogrody, tarasy -projekt i realizacja

1. Kontakt

Napisz, zadzwoń, wypełnij formularz kontaktowy jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz się umówić na wizytę w Twoim ogrodzie, tarasie lub balkonie i omówić jego przyszły wygląd. Zacznij planować z nami. Pierwsze spotkanie nic Cię nie kosztuje. Dowiedz się ile zapłacisz za nasze usługi i jakie mamy terminy. Zapraszamy do kontaktu. Nie zwlekaj!

2. Projekt

Tylko dobrze przemyślany ogród lub taras może spełnić Twoje oczekiwania. To niezwykle ważny krok, w którym określasz swoje preferencje i gusta. Resztę zostawiasz w rękach profesjonalistów. Wykorzystaj przestrzeń, która Ciebie otacza na co dzień.

Zamień ją w zieloną enklawę gdzie odpoczniesz i się zrelaksujesz. Chcesz się dowiedzieć jak projektujemy kliknij obok i zorientuj się na co możesz liczyć wybierając naszą usługę. Zobacz jak wygląda proces projektowania z nami.

3. Wycena

Koszta realizacji Twojego projektu poznasz tuż po zakończeniu fazy projektowej, dzięki której kosztorys jest precyzyjny. Wycena oczywiście jest bezpłatna.

kameralny ogród w Wilanowie - projektowanie ogrodów
zakładanie ogrodów Warszawa

4. Realizacja

Nasza firma działa kompleksowo, dlatego wszystko to co Państwu zaproponujemy jesteśmy w stanie wykonać. Do realizacji własnych projektów podchodzimy zawsze z dużym zaangażowaniem, bo uwielbiamy wcielać w życie własne pomysły. Z nami możesz liczyć na profesjonalną usługę. Pamiętaj, że znamy Twój projekt od podszewki. Kliknij obok i przekonaj się jak pracujemy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Każdy ogród jest inny i może być użytkowany w inny sposób. Dbamy o to, żeby każdy projekt miał własny styl i niepowtarzalny klimat. Umów już dzisiaj bezpłatną konsultację a już wkrótce będziesz cieszyć się nowym ogrodem, tarasem czy aranżacją balkonu.

Scroll to Top