Projektowanie i kompleksowe zakładanie ogrodów

CITYGARDEN jest firmą świadczącą kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie Warszawy i okolic. Projektowanie, aranżacja i urządzanie ogrodów, zieleni publicznej, małej architektury, innych założeń ogrodowych oraz budowa tarasów to nasza specjalność.

projektowanie i zakładanie ogrodów Warszawa

Projektowanie

Projektowanie ogrodów to dla nas więcej niż praca. To nasza pasja! Dlatego przygotowane przez nas projekty zawsze są dopasowane do potrzeb Klientów. W ten sposób łączymy wizję Klienta wraz z naszymi unikalnymi pomysłami. Zaufało nam już bardzo wielu mieszkańców Polski. Projektujemy stacjonarnie na terenie miasta Warszawa i okolic oraz zdalnie na terenie całej Polski.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani architekci krajobrazu zadbają o to, by projekt został wdrożony w życie w jak najkrótszym czasie. Co więcej, na każdym etapie pracy Klient może liczyć na naszą wiedzę i fachowe doradztwo.

Nasza współpraca opiera się na indywidualnym i profesjonalnym podejściu do potrzeb i upodobań każdego Klienta. Jeśli potrzebne jest Państwu projektowanie ogrodów na terenie Warszawy i okolic, zachęcamy do kontaktu.

Realizacja

Realizujemy projekty własne, jak i nie swojego autorstwa.
Jako CITYGARDEN działamy na terenie miasta Warszawa i okolic.
Kompleksowo wykonamy Twój ogród, taras lub balkon. Jesteśmy w stanie wykonać wszystko to, co znajdzie się w projekcie naszego autorstwa.

Tworzymy trzy wyspecjalizowane ekipy wykonawcze. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie oraz posiadamy własny warsztat, gdzie przygotowujemy dla Was wszystkie drewniane konstrukcje – pergole, donice, ławki, drewutnie i wiele innych! Znamy się na roślinach, materiałach, glebie, stolarce czy chorobach i szkodnikach roślin.

Trochę o nas

Jesteśmy zespołem architektów krajobrazu oraz ogrodników mającym wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu i zakładaniu zieleni. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, zgodnie ze sztuką i wiedzą ogrodniczą. Stale podnosimy swoje kompetencje biorąc udział w dodatkowych szkoleniach oraz kursach. Często uczestniczymy w imprezach i wystawach ogrodniczych szukając nowych rozwiązań oraz inspiracji. Jesteśmy także doceniani w środowisku branżowym. Dowodem tego są wyróżnienia w konkursach architektury krajobrazu oraz udział w rankingach najlepszych firm ogrodniczych w Warszawie.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Warszawie

Wyróżnione ogrody

Katalog Home&Life str. 142

Nasz zespół

architekt krajobrazu
Architekt krajobrazu

Dorota Jasek-Abramczuk

Jestem absolwentką architektury krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od kiedy pamiętam moim zamiłowaniem była sztuka i przyroda, dzięki czemu projektowanie stało się moją pasją, która pozwala mi na tworzenie wyjątkowych realizacji. Jestem kreatywna i otwarta na nowe rozwiązania, dążąc do ciągłego rozwoju i poszerzania swojego doświadczenia. Dbam o to aby moje projekty harmonijnie wpisywały się w otaczający krajobraz, uwzględniając funkcjonalność oraz indywidualne potrzeby odbiorców. Uważam, że człowiek potrzebuje zieleni i kontaktu z naturą, dlatego cieszę się, że mogę wpływać na kształtowanie przestrzeni, która nas otacza.

Architekt krajobrazu

Maria Babik

Ukończyłam architekturę krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Z projektowaniem ogrodów związałam się już na etapie technikum uczęszczając na profil Architekt Krajobrazu.
Praca pozwoliła mi połączyć dwie pasje jakimi są projektowanie oraz podróżowanie.
W pracy projektantki ogrodów najważniejsze jest dla mnie twórcze łączenie natury z indywidualnymi potrzebami klientów, a także spójne i praktyczne wykorzystanie aranżowanej przestrzeni. Jestem osobą otwartą i chętnie podejmującą się nowych wyzwań projektowych.

architekt krajobrazu
Maciej Rzepa
Właściciel i wykonawca

Maciej Rzepa

Jestem inżynierem ogrodnictwa ze specjalizacją ochrony roślin. Swoje wykształcenie zdobyłem w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zacząłem zdobywać już w trakcie studiów pracując w firmach ogrodniczych przy różnorodnych realizacjach. Zdobyte umiejętności, wiedza oraz chęć wcielania własnych idei wpłynęło na decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej. Główną zasadą jaka nam przyświeca w prowadzeniu firmy jest wysoka jakość i rzetelność świadczonych usług, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta.

Scroll to Top