Zakładanie ogrodów

Profesjonalizm i doświadczenie! Setki realizacji!

Kompleksowe zakładanie ogrodów przydomowych

Zajmiemy się wszystkim! Po akceptacji kosztorysu projektu kolejnym krokiem jest spotkanie wykonawcy z Klientem w celu ustalenia szczegółów.

Następnie przystępujemy do prac z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszystko bierzemy na siebie, Ty nie musisz się o nic martwić.

budowa tarasów i balkonów

Budowa tarasu jest wymaga fachowej wiedzy, zaplecza oraz doświadczenia. Budujemy tarasy ogrodowe z drewna (modrzew syberyjski, drewno egzotyczne), deski kompozytowej, kamienia i innych materiałów.

Posiadamy warsztat, w którym przygotowujemy potrzebne nam materiały. Dlatego gdy jedna ekipa przygotowuje drewno w warsztacie, inna zajmuje się montażem w terenie. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Mamy zaufanych dostawców materiałów.

Wykonujemy:

tarasy
donice
pergole
ławki
huśtawki
domki dla dzieci
i wiele innych!

Zobacz nasze realizacje:

Donice na wymiar

Nie potrzebujesz projektu a donice dostępne w marketach nie spełniają Twoich oczekiwań?
Możemy wykonać drewniane donice na wymiar. Co Ci to daje? Przede wszystkim masz pewność ze będą idealnie dopasowane kształtem, kolorem do Przestrzeni, na której planujesz je umieścić.

Systemy nawadniające

System nawadniania trawnika i ogrodu powinien być podstawą przy projektowaniu terenów zielonych. Prawidłowo założony oszczędza czas potrzebny na pielęgnację roślin oraz pieniądze. Systemy nawadniania sprawdzą się w każdym ogrodzie, na tarasie czy balkonie.

Jesteśmy ekspertami z dziedzinie profesjonalnych systemów automatycznego nawadniania dlatego warto nam zaufać w kwestii nawodnienia. Nasi pracownicy nie tylko zrobią projekt, zamontują system nawadniania, ale również nauczą Państwa jego obsługi. Gwarantujemy również serwis.

Posiadamy odpowiednie szkolenia oraz bogate doświadczenie. Zaufało już nam wielu mieszkańców Warszawy i okolic, którzy teraz mogą cieszyć się ogrodem bez konieczności podlewania roślin!

Odwodnienia

Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem drenaży (odwodnienia) terenu. Kompleksowo i skutecznie wykonamy odwodnienie na Państwa działce. Prawidłowo zaprojektowany i wykonany drenaż lub odwodnienie terenu pozwoli na skuteczną ochronę przed zalaniem nie tylko ogrodu, ale także budynków.

Zakładanie trawników

Specjalizujemy się w zakładaniu trawników z siewu oraz z rolki. Odpowiednie przygotowanie gleby oraz profesjonalne założenie trawnika gwarantuje posiadanie zdrowego, pięknego trawnika o głębokiej zielonej barwie. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, którzy dostarczają nam trawę z rolki najwyższej jakości i nasiona wyselekcjonowanych traw.

Doradzimy Państwu jaki rodzaj trawnika sprawdzi się u Was w ogrodzie! Poniżej krótkie porównanie.

Scroll to Top